Triobud

+48 663 520 036

ul. Piłsudskiego 40/106 A,
48-303 Nysa

biuro@triobud-nysa.pl

Realizacje

Z dumą prezentujemy
nasze realizacje

Z uwagi na szeroki wachlarz usług oferownych przez naszą firmę jesteśmy w stanie pochwalić się naszym udziałem w wielu inwestycjach na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystyką niektórych z nich

Osiedle "Poza Światem"

Osiedle „Poza Światem” stanowi zespół budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej.

Inwestycja obejmuje 50 nowoczesnych apartamentów z garażami i miejscami postojowymi, z czego 21 znajduje się w zabudowie bliźniaczej oraz 11 apartamentów w budynku usługowym.

Pragnąc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów zaprojektowano pięć różnych typów lokali. Ponadto każdy z nich można zaaranżować w jednym z trzech stylów – loftowym, skandynawskim lub ekskluzywnym. Wszystko po to, aby klienci mieli możliwość wyboru rozwiązania, które zapewni im poczucie komfortu na długie lata.

Wychodząc na przeciw potrzebom przyszłych mieszkańców, na terenie osiedla zaprojektowano basen, strefę SPA & Wellness, siłownię, restaurację, Kids Club, sklep, wiatę grillową, boisko sportowe, lodowisko, plac zabaw, saunę ogrodową oraz balię.

Osiedle “Poza Światem” to doskonałe miejsce dla miłośników spokoju i aktywnego wypoczynku,

z łatwym dostępem do tras pieszych, rowerowych oraz narciarskich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

www.poza-swiatem.pl,

aby dowiedzieć się więcej o naszej inwestycji i znaleźć swój wymarzony apartament “Poza Światem”.

Osiedle "Podlesie

Podlesie 2 to nowoczesne osiedle zlokalizowane w Podlesiu, w Górach Opawskich. Kompleks składa się zespół budynków mieszkalnych dwulokalowych oraz w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja obejmuje 12 budynków dwulokalowych oraz 16 budynków w zabudowie bliźniaczej. Łącznie powstanie 40 nowoczesnych apartamentów z garażami i miejscami postojowymi.

Dodatkowo na terenie inwestycji powstanie nowoczesny budynek usługowy.

Do dyspozycji gości i mieszkańców będą lokale usługowe, restauracja z pokaźnym tarasem, z której będziemy mogli cieszyć się pięknymi górskimi krajobrazami. Natomiast na najniższym poziomie zaprojektowana została strefa SPA, z basenem i siłownią.

Kompleks hotelu POLONIA

Kompleks dawnego Hotelu POLONIA będzie składał się z dwóch części połączonych ze sobą, części nowej oraz całkowicie zmodernizowanej, części zabytkowej. Pragniemy, aby Hotel POLONIA, był jednym z większych ośrodków wypoczynkowych w okolicy. Do dyspozycji Gości planujemy oddać blisko 90 pokoi, z czego połowa to będą pokoje dwuosobowe, natomiast druga połowa to pokoje rodzinne.

W skład kompleksu hotelowego będą wchodzić także lokale usługowe, drink bar oraz restauracja z przestronną salą i wyjściem do ogrodu, z którego będzie się rozpościerał widok na rzekę Białą Głuchołaską.

Dodatkowym atutem będzie taras na dachu budynku.

W hotelu POLONIA do dyspozycji gości będzie również atrakcyjna oferta kompleksu SPA & Wellness.

Nasi Goście znajdą tu szereg usług i zabiegów, które pozwolą w pełni zregenerować oraz zrelaksować nie tylko ciało, ale i umysł.