Triobud

+48 663 520 036

ul. Piłsudskiego 40/106 A,
48-303 Nysa

biuro@triobud-nysa.pl

Poza Światem

Osiedle "Poza Światem"

Osiedle „Poza Światem” to ekskluzywny kompleks budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, oferujący 50 nowoczesnych apartamentów z garażami i miejscami postojowymi. Z tego 21 apartamentów znajduje się w zabudowie bliźniaczej, a 11 w budynku usługowym.

Aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, zaprojektowaliśmy pięć różnych typów lokali, które można zaaranżować w jednym z trzech stylów – loftowym, skandynawskim lub ekskluzywnym. Dzięki temu, każdy znajdzie rozwiązanie, które zapewni komfort na długie lata.

Z myślą o przyszłych mieszkańcach, osiedle oferuje bogatą infrastrukturę rekreacyjną i użytkową: basen, strefę SPA & Wellness, siłownię, restaurację, Kids Club, sklep, wiatę grillową, boisko sportowe, lodowisko, plac zabaw, saunę ogrodową oraz balię.

Osiedle „Poza Światem” to idealne miejsce dla miłośników spokoju i aktywnego wypoczynku, z łatwym dostępem do tras pieszych, rowerowych oraz narciarskich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.poza-swiatem.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszej inwestycji i znaleźć swój wymarzony apartament „Poza Światem”.