Triobud

+48 663 520 036

ul. Piłsudskiego 40/106 A,
48-303 Nysa

biuro@triobud-nysa.pl

O firmie

TRIOBUD INVESTMENTS Sp. z o.o. specjalizuje się w rozwijaniu projektów w sektorze energetyki odnawialnej – wiatrowej, słonecznej oraz magazynów energii. Wszelkie działania na poszczególnych etapach realizacji – od pozyskania gruntu po uruchomienie instalacji -prowadzimy w oparciu o własne doświadczenia, zdobywane na przestrzeni ponad 15 lat, które pozwalają nam skutecznie osiągać zamierzone cele przy maksymalnym skróceniu czasu trwania procesu deweloperskiego.

 Nasza wiedza i zaangażowanie pozwoliły nam wziąć udział w realizacji projektu o jednej z największych mocy przyłączeniowych z wiatru na lądzie w Polsce.

OD 2009 roku

Aktywna działalność w sektorze energetyki odnawialnej w Polsce, udział w procesie projektowania i realizacji elektrowni wiatrowych i fotowoltaicznych zlokalizowanych głównie w południowej części Polski –

w województwie opolskim, dolnośląskim oraz śląskim.

OD 2019 roku

Założenie spółki Triobud Investments poprzez przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej pozwoliło nam rozszerzyć zakres działalności. Nasza firma koncentruje się na inwestycjach w odnawialne źródła energii, deweloperskich projektach mieszkaniowych oraz kompleksowym zarządzaniu projektami w branżach OZE, kubaturowej, a także infrastruktury technicznej drogowej, elektroenergetycznej i kolejowej.

0 MW

moc projektów, w których
uczestniczyliśmy
0 + lat

doświadczenia
naszego zespołu
0 MW

projektów w
portfelu
0 +

zawartych umów
dzierżawy
0 + ha

wydzierżawionych
gruntów

Ponad 15 lat doświadczenia na polskim rynku OZE

DJI_20230912174059_0082_D

Ponad 2 000 MW projektów w portfelu

real3

Ponad 1 300 zawartych umów dzierżawy

bg-faq

Ponad 10 000 ha wydzierżawionych gruntów

5