Triobud

+48 663 520 036

ul. Piłsudskiego 40/106 A,
48-303 Nysa

biuro@triobud-nysa.pl

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Dołącz do zespołu Triobud Investments – stabilnego i zaufanego pracodawcy, który oferuje wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego. Nasza firma jest synonimem innowacyjności i profesjonalizmu w branży budowlanej i energetycznej, a nasi pracownicy są kluczowym elementem naszego sukcesu.

Dlaczego warto pracować w Triobud Investments?

  • Stabilność i zaufanie: Jako dobrze prosperująca firma z solidnym zapleczem finansowym, zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia i pewność jutra.
  • Rozwój zawodowy: Inwestujemy w naszych pracowników poprzez regularne szkolenia i możliwości awansu, umożliwiając ciągłe doskonalenie umiejętności i rozwój kariery.
  • Innowacyjne projekty: Pracując w Triobud Investments, będziesz częścią dynamicznego zespołu realizującego nowoczesne projekty w zakresie energetyki odnawialnej, budownictwa kubaturowego i infrastruktury technicznej.
  • Przyjazne środowisko pracy: Pielęgnujemy kulturę otwartości i współpracy, gdzie każdy głos ma znaczenie i gdzie praca zespołowa jest fundamentem naszego sukcesu.
  • Atrakcyjne warunki: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie.

Kogo szukamy?

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, które chcą rozwijać się razem z nami. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową, w Triobud Investments znajdziesz miejsce dla siebie.

Aktualne oferty pracy

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś, aby dołączyć do zespołu Triobud Investments i budować z nami przyszłość opartą na zrównoważonym rozwoju i innowacyjnych rozwiązaniach.

Zapraszamy do współpracy! Twórzmy razem przyszłość z Triobud Investments.

Specjalista ds. realizacji inwestycji deweloperskich

Firma TRIOBUD INVESTMENTS Sp. z o.o. rozwija projekty w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz mieszkaniowym – deweloperskim oraz świadczy usługi nadzoru inwestorskiego, inżyniera kontraktu, inwestora zastępczego oraz rozwija swoje projekty w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz mieszkaniowym – deweloperskim. Zarządzamy inwestycjami budowlanymi przez cały okres realizacji inwestycji – od etapu planowania, aż do oddania obiektu do użytkowania. Współpracujemy z projektantami, inspektorami nadzoru inwestorskiego poszczególnych branż, firmami wykonawczymi. Pracujemy zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i firm oraz instytucji państwowych. Z związku z dynamicznym rozwojem firmy dążymy do zbudowania profesjonalnego i zaangażowanego zespołu, dlatego też poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • •koordynowanie obiegu informacji i dokumentów pomiędzy uczestnikami procesu inwestycyjnego;
  • •koordynacja procesu projektowego;
  • •przygotowanie, opracowanie i pozyskiwanie od podmiotów zewnętrznych dokumentacji na potrzeby inwestycji realizowanych przez spółkę;
  • •organizacja narad budowy oraz innych spotkań z uczestnikami procesu budowlanego;
  • •opracowywanie treści pism, protokołów, notatek z narad budowy, cyklicznych raportów, umów z podwykonawcami, prezentacji itp.;
  • •weryfikacja protokołów przerobowych i dokumentacji budowy;
  • •weryfikacja wniosków materiałowych oraz kompletności dokumentacji powykonawczej;
  • •wsparcie weryfikacji zaawansowania prac budowlanych oraz prawidłowości zastosowanych rozwiązań technicznych i materiałów budowlanych;
  • •nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i warunkami technicznymi;
  • •budowanie bazy podwykonawców do współpracy, a także materiałów niezbędnych do realizacji budowy wraz z koordynacją procesów zamawiania i dostaw poszczególnych asortymentów;
  • •stałe wsparcie Zarządu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych działań, w tym prowadzenie analiz budżetowych;
  • dbanie o pozytywny wizerunek spółki i budowa relacji z partnerami;
  • •współpraca z Inwestorem, projektantami, kierownictwem budowy, geodetami, geologami i innymi zespołami technicznymi.

Nasze wymagania:

  • •wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze budownictwo, architektury lub pokrewne;
  • •minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny;
  • •wiedza z zakresu zarządzania projektem i/lub zarządzania procesem;
  • •umiejętność czytania dokumentacji projektowej oraz identyfikowania błędów projektowych;
  • •dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu;
  • •obsługa programów typu CAD, pakiet Office, MS Project, Norma Pro;
  • •obsługa urządzeń biurowych (skaner, drukarki, ploter itp.);
  • •czynne prawo jazdy kat. B;
  • •mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • •umowa o pracę / umowa B2B;
  • •stabilne warunki zatrudnienia;
  • •atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od doświadczenia zawodowego;
  • •możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • •możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach;
  • •catering firmowy;
  • •ubezpieczenie grupowe;
  • •służbowy laptop, telefon, samochód.

Zapraszamy do przesyłania CV wraz z informacją na temat oczekiwanej wysokości wynagrodzenia.

Czekamy na Twoje CV

    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności.

    Sprawdźmy czy nie jesteś robotem. (Uzupełnij równanie).
    48 − 40 =