Triobud

+48 663 520 036

ul. Piłsudskiego 40/106 A,
48-303 Nysa

biuro@triobud-nysa.pl

Deweloperskie realizacje OZE

Triobud Investments od ponad dekady specjalizuje się w rozwoju projektów w zakresie energetyki odnawialnej. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu profesjonalistów uczyniło nas rzetelnym partnerem w dziedzinie developmentu zielonej energii. W ramach współpracy z kluczowymi przedstawicielami rynku OZE w Polsce i Europie, doprowadziliśmy do fazy RTB projekty o mocy sięgającej 500 MW. Wiedza branżowa, doświadczenie zdobyte w dziedzinie usług budowlanych i inżynieryjnych pozwala nam z sukcesem osiągać kolejne zamierzone cele.

Elektrownia Wiatrowa Bąków 1

Farma wiatrowa Silesia 1 (wcześniej Farma Wiatrowa Bąków 1), zlokalizowana w gminie Grodków w województwie opolskim, składa się z 20 elektrowni wiatrowych o łącznej mocy 50 MW. Farma Wiatrowa Silesia 1 należy do międzynarodowego koncernu Ignitis Renewables. Inwestycja została w pełni zrealizowana i osiągnęła etap komercyjnej działalności.

Nasz zespół uczestniczył w procesie przygotowania dokumentacji projektowej i uzyskiwania decyzji administracyjnych, do osiągnięcia etapu RTB. Na etapie realizacji prac budowlanych opracowaliśmy projekty wykonawcze branży drogowej oraz elektroenergetycznej, a także świadczyliśmy usługi doradztwa i wsparcia technicznego w procedurze uzyskiwania pozwoleń EON i ION.

Elektrownia Wiatrowa Bąków 2

Farma wiatrowa Silesia 2 (wcześniej Farma Wiatrowa Bąków 2), zlokalizowana w gminie Grodków w województwie opolskim składa się z 40 elektrowni wiatrowych o łącznej mocy 144 MW. Farma Wiatrowa Silesia 2 należy do międzynarodowego koncernu Ignitis Renewables. Inwestycja jest w zaawansowanej fazie rozwoju, trwa faza komercyjnego uruchamiania.

Nasz zespół uczestniczył w procesie opracowywania dokumentacji projektowej i uzyskiwaniu decyzji administracyjnych w zakresie kompletu pozwoleń na budowę i uzyskania etapu RTB. W 2021 r. uzyskaliśmy Warunki Przyłączenia dla Farmy Wiatrowej Bąków 2 dla jednej z największych mocy przyłączeniowych dla wiatru na lądzie w Polsce – 144 MW.