Triobud

+48 663 520 036

ul. Piłsudskiego 40/106 A,
48-303 Nysa

biuro@triobud-nysa.pl

Realizacje Deweloperskie Kubaturowe

Triobud Investments Sp. z o.o. działa w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Stworzyliśmy wyjątkowe osiedle „Poza Światem”, zlokalizowane w Podlesiu, gmina Głuchołazy, województwo opolskie. Osiedle będzie usytuowane na działkach o łącznej powierzchni około 1,23 ha.

W ramach inwestycji powstanie:

  • 21 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, oferujących łącznie 50 apartamentów,
  •  
  • Miejsca postojowe w garażach wbudowanych w bryły budynków oraz na podjazdach,
  •  
  • Elementy zagospodarowania terenu, takie jak place zabaw, wiata grillowa, boisko sportowe przekształcające się zimą w lodowisko, balia oraz sauna ogrodowa,
  •  
  • Budynek przeznaczony na lokalne usługi bytowe, zawierający basen ze strefą SPA, restaurację, sklep samoobsługowy, siłownię, klub dla dzieci oraz pomieszczenia biurowe.

Osiedle "Poza Światem 1"

Osiedle „Poza Światem” to ekskluzywny kompleks budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, oferujący 50 nowoczesnych apartamentów z garażami i miejscami postojowymi. Z tego 21 apartamentów znajduje się w zabudowie bliźniaczej, a 11 w budynku usługowym.

Aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, zaprojektowaliśmy pięć różnych typów lokali, które można zaaranżować w jednym z trzech stylów – loftowym, skandynawskim lub ekskluzywnym. Dzięki temu, każdy znajdzie rozwiązanie, które zapewni komfort na długie lata.

Z myślą o przyszłych mieszkańcach, osiedle oferuje bogatą infrastrukturę rekreacyjną i użytkową: basen, strefę SPA & Wellness, siłownię, restaurację, Kids Club, sklep, wiatę grillową, boisko sportowe, lodowisko, plac zabaw, saunę ogrodową oraz balię.

Osiedle „Poza Światem” to idealne miejsce dla miłośników spokoju i aktywnego wypoczynku, z łatwym dostępem do tras pieszych, rowerowych oraz narciarskich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.poza-swiatem.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszej inwestycji i znaleźć swój wymarzony apartament „Poza Światem”.

Osiedle "Poza Światem 2"

Osiedle  „Poza Światem”, zlokalizowane będzie w malowniczym Podlesiu, w sercu Gór Opawskich. Ten wyjątkowy kompleks składa się z 12 budynków dwulokalowych oraz 16 budynków w zabudowie bliźniaczej, oferujących łącznie 40 nowoczesnych apartamentów z garażami i miejscami postojowymi.

Na terenie osiedla powstanie również nowoczesny budynek usługowy. Do dyspozycji mieszkańców i gości będą lokale usługowe oraz elegancka restauracja z przestronnym tarasem, z którego można podziwiać zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy. Na najniższym poziomie budynku zaprojektowano luksusową strefę SPA z basenem i siłownią, zapewniającą relaks i odprężenie.

Osiedle „Poza Światem” to idealne miejsce dla osób ceniących nowoczesność, komfort i bliskość natury. Odkryj wyjątkowe miejsce do życia i zainwestuj w przyszłość pełną spokoju i luksusu.

Osiedle "Podlesie 2"

Podlesie 2 to nowoczesne osiedle zlokalizowane w Podlesiu, w Górach Opawskich. Kompleks składa się zespół budynków mieszkalnych dwulokalowych oraz w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja obejmuje 12 budynków dwulokalowych oraz 16 budynków w zabudowie bliźniaczej. Łącznie powstanie 40 nowoczesnych apartamentów z garażami i miejscami postojowymi.

Dodatkowo na terenie inwestycji powstanie nowoczesny budynek usługowy.

Do dyspozycji gości i mieszkańców będą lokale usługowe, restauracja z pokaźnym tarasem, z której będziemy mogli cieszyć się pięknymi górskimi krajobrazami. Natomiast na najniższym poziomie zaprojektowana została strefa SPA, z basenem i siłownią.

Kompleks hotelu "POLONIA"

Kompleks dawnego Hotelu POLONIA to unikalne połączenie nowoczesności i historycznego uroku. Składający się z nowej części oraz całkowicie zmodernizowanej, zabytkowej części, Hotel POLONIA ma stać się jednym z największych ośrodków wypoczynkowych w okolicy.

Do dyspozycji gości oddamy blisko 90 komfortowych pokoi, w tym pokoje dwuosobowe oraz przestronne pokoje rodzinne, które spełnią oczekiwania wszystkich odwiedzających.

Kompleks hotelowy obejmie również lokale usługowe, drink bar oraz elegancką restaurację z przestronną salą i wyjściem do ogrodu, skąd można podziwiać malowniczy widok na rzekę Białą Głuchołaską. Dodatkowym atutem będzie taras na dachu budynku, idealny do relaksu i podziwiania panoramy okolicy.

Hotel POLONIA zaoferuje także bogatą ofertę kompleksu SPA & Wellness, gdzie nasi goście będą mogli skorzystać z szeregu zabiegów, które pomogą zregenerować ciało i umysł, zapewniając pełen relaks i odprężenie.