Triobud

+48 663 520 036

ul. Piłsudskiego 40/106 A,
48-303 Nysa

biuro@triobud-nysa.pl

Usługi Deweloperskie Kubaturowe

Kompleksowe projektowanie inwestycji

Realizujemy kompleksowe projekty obiektów kubaturowych: od domów jednorodzinnych, budynków zamieszkania zbiorowego po budynki usługowe - hotelowe. Wykorzystując zdobyte doświadczenie przy inwestycjach OZE, staramy się projektować w zgodzie z naturą, minimalizując zapotrzebowanie budynków na energię potrzebną do codziennego utrzymania. We wszystkich nowych projektach dążymy do uzyskania zero-emisyjności.

Zarządzanie inwestycjami

Zapewniamy kompleksowe zarządzanie inwestycjami świadcząc usługi od pełnienia samodzielnych funkcji technicznych na budowach na każdym etapie inwestycji, aż po rolę Inżyniera Kontraktu. Doradzamy już na etapie projektu, ewentualnie zmian do dokumentacji projektowej, aż do momentu pozytywnego zakończenia realizacji.

Budowa pod klucz

Wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu i zarządzaniu inwestycjami pozwala w pełni wykorzystać posiadane umiejętności do sprawnego prowadzenia procesu budowy, rozwiązując wiele problemów, nie generując przy tym dodatkowych kosztów. Nasze zaangażowanie w budowę usprawnia i przyspiesza oddanie obiektu do użytkowania. Monitorujemy każdy etap realizacji, dbając o najwyższą jakość wykonania oraz zgodność z normami i zasadami wiedzy technicznej.