+48 663 520 036

Deweloper

Jako spółka Triobud Investments Sp. z o. o. postanowiliśmy rozpocząć przygodę z budownictwem mieszkaniowym. Po wielomiesięcznej pracy zespołu specjalistów udało nam się stworzyć coś wyjątkowego... osiedle „Poza Światem”, które będzie zlokalizowane w Podlesiu, w gminie Głuchołazy, w województwie opolskim. Będzie ono usytuowane na działkach o łącznej powierzchni ok. 1,23 ha.

W ramach inwestycji powstanie:
•    21 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, w których będzie się mieściło 39 apartamentów,
•    miejsca postojowe w garażach znajdujących się w bryłach budynków, a także na podjazdach,
•    ciągi komunikacyjne,
•    elementy zagospodarowania terenu (place zabaw, wiata grillowa, boisko sportowe, które zimą przekształci się w lodowisko, balia oraz sauna ogrodowa),
•    budynek przeznaczony na lokalne usługi bytowe, w którym będzie się znajdował basen wraz z relaksacyjną strefą SPA, restauracja, sklep samoobsługowy, siłownia, klub dla dzieci oraz pomieszczenia biurowe.

Założono, że inwestycja powstanie w pięciu etapach. Cztery pierwsze będą obejmowały budowę budynków mieszkalnych, natomiast w piątym etapie powstanie budynek usługowy. Osiedle „Poza Światem”, jak sama nazwa wskazuje, będzie zlokalizowane w zacisznym, oddalonym od zgiełku miast miejscu. Teren inwestycji znajduje się w Parku Krajobrazowym „Góry Opawskie”, na południowo-zachodnim zboczu Góry parkowej. Daje to gwarancję czystego powietrza, zróżnicowanej flory i fauny oraz malowniczych widoków, które będą rozpościerały się z okien apartamentów, ciesząc oczy mieszkańców każdego dnia.

Lokalizacja inwestycji z pewnością przypadnie go gustu miłośnikom ciszy, spokoju i kameralnej atmosfery. Jednak dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie będzie to równie atrakcyjne miejsce. W okolicy można znaleźć między innymi liczne ścieżki piesze, rowerowe, górskie szlaki, trasy idealne do Nordic Walking oraz do narciarstwa biegowego, stoki narciarskie, wieże widokowe czy też park zdrojowy. W pobliżu znajduje się wiele urokliwych miast, które również warto odwiedzić. Podlesie znajduje się na pograniczu polsko-czeskim, a zatem wystarczy kilka minut, aby znaleźć się za granicą i móc korzystać także z tego, co oferują nasi południowi sąsiedzi.

Osiedle „Poza Światem” stanowi zespół budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej. Inwestycja obejmuje 39 nowoczesnych apartamentów. Pragnąc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów zaprojektowano pięć różnych typów lokali. Ponadto każdy z nich można zaaranżować w jednym z trzech stylów - loftowym, skandynawskim lub ekskluzywnym. Wszystko po to, aby klienci mieli możliwość wyboru rozwiązania, które zapewni im poczucie komfortu na długie lata. Dzięki starannemu dopasowaniu materiałów osiedle w pełni wpasowuje się w lokalną architekturę. Stawiamy również na ekologiczne, przyjazne dla środowiska rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Inwestujemy w odnawialne źródła energii, aby mieszkańcy osiedla żyli nie tylko blisko natury, ale również w zgodzie z nią.


WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONIE WWW.POZA-SWIATEM.PL